Jotex

ASTERA bestickset 16 delar

439 kr
Finns i lager, kontrollerat i dag.    Sponsrad länk.

Bestickset i 16 delar i rak och stilren design med rundad form på sked och gaffel. Innehåller gaffel, kniv, sked och tesked, 4 av varje. ASTERA är i en modernare stil, med en avskalad design. Material: Rostfritt stål. Storlek: Kniv 23 cm, 80 g. Gaffel 21,1 cm, 48 g. Sked 21,1 cm, 58 g. Tesked 14,4 cm, 22g. Skötselråd: Handdisk. Ej mikrovågsugn. Tips/råd: Förgyll dukningen med servetter av textil, det ger en festlig känsla.

ASTERA bestickset 16 delar finns i kategorin Bestick. Jotex är ett av märkena i vår butik och det säljs direkt av Homeroom.

Läs mer...

Varumärke: Jotex
Kategori: Bestick
Artikelnummer: 1624993-01-0
Säljs av: Homeroom